Gofuture.blogwiedzy GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

Coaching & Szkolenie

Czym się różni coaching od szkolenia?

Szkolenie jest zaplanowaną formą aktywności, podczas której zdobywamy wiedzę i rozwijamy nabyte już umiejętności. Ma ono swój scenariusz, dzięki czemu jest przewidywalne. Szkolenie dostarcza gotowych rozwiązań, a szkoleniowiec jest postacią numer jeden, która ma za zadanie dotrzeć do słuchacza, by poszerzyć jego horyzonty.
Szkolenia przyczyniają się do wzrostu zaangażowania pracowników, zapewniają firmie konkurencyjność na rynku, zmniejszają koszty wynikające z popełniania błędów, zwiększają profesjonalizm zatrudnionych i wpływają pozytywnie na efekty pracy.

Podczas coachingu to klient gra pierwsze skrzypce, on wyznacza cele i drogę w której towarzyszy mu coach. Zadaniem coach’a jest pomoc w dostrzeżeniu własnego potencjału i szerokiego wachlarza możliwości. Coachingu nie da się zaplanować, nie można przewidzieć co stanie się podczas sesji. Coach nie podsuwa również gotowych rozwiązań, nie ocenia hierarchii wartości, a pomaga w odnalezieniu najwłaściwszego dla klienta kierunku zmian i rozwoju.

Nasi klienci zawsze osiągają swój cel, choć droga ku niemu czasem jest prosta, lecz częściej bardzo wyboista.

Zespół #GoFuture
www.coachingolsztyn.pl
Coaching@gofuture.pl

Gofuture.blogwiedzy GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *