GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

„Można całe życie zarządzać ludźmi, ale nigdy nie być liderem”.

„Można całe życie zarządzać ludźmi, ale nigdy nie być liderem”.

Do napisania tego postu sprowokowały mnie ostatnio przeprowadzone szkolenia z managerami.

Czasy pandemii wciąż zwiększają presję wywieraną na handlowcach, a dalej przekłada się na klientów. Pamiętajmy, że w końcu pandemia się skończy i wrócimy do normalności. Kto zyska gdy całkowicie „odblokuje” się rynek?

Wielokrotnie podczas podwójnych wizyt obserwuję sytuacje, w której klienci kupują nie dlatego, że mają potrzebę, ale chcą pomóc handlowcowi. Stańmy z nimi w tych trudnych czasach po jednej stronie „barykady”.

W odniesieniu do tytułu postu:

„Kiedyś pewien profesor napisał na tablicy cyfrę 1 i spojrzawszy na studentów wyjaśnił: To jest wasze człowieczeństwo– najważniejsza wartość w życiu. Później do cyfry 1 dopisał 0 i powiedział: To są wasze osiągnięcia, które po połączeniu z człowieczeństwem zwiększyły Waszą wartość 10 razy. Jeszcze jedno 0– doświadczenie, co daje już 100. I dodawał kolejno sukces, miłość, odpowiedzialność. Każde dodane 0 o 10 razy uszlachetnia człowieka .Nagle zmazał cyfrę 1, która stała na początku. Na tablicy zostały same nic nie znaczące zera. Jeśli nie będziecie zachowywać się jak ludzie, cokolwiek byście zrobili i tak pozostaniecie zerem- dodał profesor.„

Zespół GoFuture
www.gofuture.pl
biuro@gofuture.pl

GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *