GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

Wypływamy na szerokie wody

Jak wypłynąć na szerokie wody?

Jeszcze niedawno byliśmy firmą szkoleniowo-doradczą, która obejmowała obszar woj. warmińsko-mazurskiego. Wiedzieliśmy jednak, że poprzez ciężką pracę i wytrwałość połączoną z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie wypłynąć na szerokie wody dotyczące usług związanych ze szkoleniem, doradztwem oraz coachingiem.
Może zabrzmi to nieskromnie, ale jesteśmy z siebie dumni, że w sytuacji pandemii i wszelkiego rodzaju obostrzeń nie zważając na nic uparcie parliśmy do przodu. Nie słuchaliśmy porad „fachowców” – pesymistów, typu „to zły czas” , „nie dacie rady”.

Zorganizowaliśmy w tym czasie ponad 80 spotkań i szkoleń (on-line) zdobywając grono zadowolonych klientów. Klientów, u których czujemy się członkami ich zespołów. To niezmiernie motywujące móc uczestniczyć w ich sukcesach. Jednak to co najbardziej Nas satysfakcjonuje to wzajemny rozwój osobisty oraz zawodowy. To wszystko udowadnia nam to, o czym mówimy podczas szkoleń dla handlowców, managerów i przedsiębiorców. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJCIE!

Chyba najlepiej podsumowuje to poniższy cytat:

„Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy”.
Oliver Wendell Holmes

Do usłyszenia i zobaczenia!

Zespół #GoFuture
www.gofuture.pl
biuro@gofuture.pl

GoFuture Szkolenia Doradztwo Coaching

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *